2000 TL ve üzeri ÜCRETSİZ Kargo

TESTO 560İ Set Dijital Gaz Dolum Terazisi ve Akıllı Valf

Marka: TESTO
Ürün Kodu: TESTO 560İ
29.520,00TL
23.616,00TL
KDV Hariç: 19.680,00TL
Ön Sipariş
ORJİNAL ve GARANTİLİ ÜRÜNLER
ORJİNAL ve GARANTİLİ ÜRÜNLER

Tüm ürünlerimiz satış sonrası 2 yıl distribitör GARANTİLİDİR.
Aynı Gün Kargo
Aynı Gün Kargo

15:00'a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya verilmektedir
Kredi Kartına Taksit
Kredi Kartına Taksit

Tüm banka kredi kartlarına 9 ay taksit
Whatsapp Destek Hattı

Satın alma süreci ya da sonrasında bize whatsapp'dan ulaşabilirsiniz

  TESTO 560İ Set Dijital Gaz Dolum Terazisi ve Akıllı Valf , klima - buzdolabı gibi cihazların gaz tüplerinin tartımı ve ölçülmesinde kullanılır. Set olarak satılan bu ürünün yanında gelen akıllı valf ise tüplere otomatik olarak tam gaz dolumlarını kontrol eden aracı bir aparattır. TESTO 560İ Set Dijital Gaz Dolum Terazisi ve Akıllı Valf , cihazının seti içerisinde 1 adet akıllı valf ve 1 adet dijital gaz dolum terazisinden oluşan profesyonel bir soğutucu gaz dolum ekipmanıdır. TESTO 560İ Set Dijital Gaz Dolum Terazisi ve Akıllı Valf , cihazın en büyük özellikleri; hedef aşırı kızdırma (Super Heating), aşırı soğutma (Subcooling), ağırlığa göre otomatik ya da belirtilen ağırlığa göre hassas soğutucu gaz dolum işlemlerini yapabilmesidir. 

 

  TESTO 560İ Set Dijital Gaz Dolum Terazisi ve Akıllı Valf , ile soğutma sistemlerinin ya da ısı pompalarının daha hızlı ve daha hassas şekilde dolum işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Bluetooth aracılığıyla otomatik olarak manifolda veya akıllı telefonunuzdaki/tabletinizdeki uygulamaya bağlanarak ölçüm sonuçları görüntülenir ya da kaydedilebilir. TESTO 560İ Set Dijital Gaz Dolum Terazisi ve Akıllı Valf  , her iki cihazda bir ekrana sahip olmadığı için sadece akıllı cihaza veya manifold (akıllı valf) cihazlarına bağlanarak ölçüm sonucu göstermektedir. Ölçüm sonuçlarını kaydetmek için mobil uygulamayı kullanarak, raporlarınızı PDF, JSON ya da CSV formatında e-mail ile gönderebilirsiniz. Eğer ölçüm yerini akıllı telefon/tablet ile fotoğrafladıysanız, raporunuza bunu da ekleyebilirsiniz. Dijital ölçüm cihazlarını tabletlerde veya telefonlarda kullanmak için sistem gereksinimlerinizin; İOS 11.0 ya da daha yeni bir sürüm, android 6.0 ya da daha yeni bir sürüm, Bluetooth 4.0 veya yeni bir sürüm olması gerekmektedir.

 

TESTO 560İ Set Dijital Gaz Dolum Terazisi ve Akıllı Valf  , Teknik Özellikleri:

 

DİJİTAL GAZ DOLUM TERAZİSİNİN ÖZELLİKLERİ:

Ölçüm Aralığı: 0 … 100 kg

Hassasiyet: 10 gr.

Koruma Sınıfı: IP44

Güç Kaynağı: 4 adet AA pil

Batarya Ömrü: 70 saat

Boyutlar: 310 x 287 x 58 mm

Çalışma Sıcaklığı: -10°C … +50 °C

Çalıştırma Nemi: 0 … 80 %rF

Ağırlık: 3,3 kg

Saklama Sıcaklığı: -10°C … +50 °C

Radyo Aralığı: 30 metre

 

AKILLI VALF CİHAZININ ÖZELLİKLERİ:

Maksimum Çalışma Basıncı: 35 Bar

Koruma Sınıfı: IP54

Güç Kaynağı: 1 adet 9V pil

Batarya Ömrü: >60 saat + 3000 valf çalışması

Boyutlar: 95 x 119 x 47 mm

Çalışma Sıcaklığı: -10°C … +50°C

Çalıştırma Nemi: 0 … 80 %rF

Ağırlık: 570 gr.

Saklama Sıcaklığı: -10°C … +50 °C

Radyo Aralığı: 50 metre


-TESTO 560İ SETİNİN ÖNEMLİ ÖLÇÜM MODLARI:

- Ağırlığı gösterme ve ağırlığa göre otomatik gaz şarjı: Piyasadaki çoğu gaz terazilerin de olan özelliklerin aksine Testo 560i; belirlenen ağırlığa göre şarj etme veya aradaki soğutma valfi üzerinden otomatik dolum yapabilme imkanı sunmaktadır.

- Aşırı Soğutma (Subcooling) değerine göre otomatik gaz şarjı: Sadece Testo 560i’de olan bir özelliktir. Hedeflenen Subcooling değeri cihaza tanımlanır, dijital manifold (sıcaklık probları ile), dijital gaz dolum terazisine ve soğutma valfi sisteme bağlanır, sistem otomatik olarak gaz dolum miktarını da belirleyerek gaz dolumunu yapar ve işlemi otomatik sonlandırır.

- Aşırı Isıtma (Super Heating) değerine göre otomatik gaz şarjı: Sadece Testo 560i’de olan özelliktir. Hedeflenen SuperHeating değeri cihaza tanımlanır, dijital manifold (sıcaklık probları ile), dijital gaz dolum terazisine ve soğutma valfi sisteme bağlanır, sistem otomatik olarak gaz dolum miktarını da belirleyerek gaz dolumunu yapar ve işlemi otomatik sonlandırır.

Not: Subcooling ve Super Heating işlemeri için dijital manifold cihazına ve sıcaklık problarına ihtiyaç vardır.  

- Anlık (Canlı) Super Heating değerine göre otomatik gaz şarjı: Sadece Testo 560i’de olan özelliktir. Sistemin Hedef Super Heating değeri bilinmiyorsa cihaz bunu da kendisi belirler ve sistemi otomatik şarj edebilir. Bu mod için mevcut dış mekan kuru termometresi ve iç mekan ıslak termometresi ölçülmelidir. Bunun için Testo Dijital Monifolda 2 adet Testo 605i smart prob bağlanmalıdır. Testo 560i Gaz Terazisi ve Soğutma valfi ile sistem tamamlanır ve tüm sistem otomatik olarak çalışır. Bu özellik ile teknisyen tüm teknik işleri cihaza bırakarak iş kolaylığı da sağlamış olur.

 

-DİJİTAL GAZ DOLUM TERAZİSİNİN ÖZELLİKLERİ:

- Tüm yaygın soğutucu gaz tüpleri için maksimum 100 kg kapasiteye ve 10 gram gibi yüksek bir hassasiyete sahiptir.

- Testo manifoldu ile birlikte kullanıldığında 150 metreye kadar Bluetooth menzili bulunmaktadır. (tek başına 30 m'ye kadar)

- Soğutucu gaz tüplerinin doğru konumlandırılması için 3 boyutlu köşelere ve dengeli tutuş için dokulu kauçuk yüzeye sahiptir.

- Toz ve su sıçramasına karşı IP44 koruma sınıfına sahiptir.

- Değiştirilebilir 4 adet AA piller ve otomatik kapanma işlevi sayesinde 70 saate kadar uzun pil ömrü bulunmaktadır.

 

-AKILLI VALFİN ÖZELLİKLERİ:

- Dijital soğutucu gaz terazisi ile birlikte kullanıldığında hedef aşırı kızdırma, aşırı soğutma ve ağırlığa göre otomatik ve hassas soğutucu gaz dolumu işlemlerini yapmaktadır. (Aşırı kızdırma ve aşırı soğutma işlemeri için Dijital manifold cihazına ve sıcaklık problarına ihtiyaç vardır.)

- Değiştirilebilir 1 adet 9V pil ile çalışmaktadır ve 60 saatin üzerinde uzun pil ömrü bulunmaktadır.

- Arka kısmında bulunan sağlam kanca ile ürünü kolay bir şekilde sabitleyebilirsiniz.

- Toz ve su sıçramasına karşı IP54 koruma sınıfına sahiptir.

- Testo manifoldu ile birlikte kullanıldığında 150 metreye kadar Bluetooth menzili bulunmaktadır. (Tek başına 50 m'ye kadar)

 

Tipi Dosya Bilgisi
Testo 560 Set Brosuru.pdf 2.45MB 0
Testo 560 Set Manual.pdf 1.29MB 0
Stoklarımızda Hazır olan ürünler 3 iş günü içerisinde kargoya verilmektedir. Genelde saat:15:00'a kadar verilen siparişleriniz aynı gün kargolanıyor olsada, bu süre yoğunluk nedeniyle 3 iş gününe kadar uzayabilmektedir. Stoklarımızda olmayan termin süresi bulunan ürünler için bizimle iletişime geçin.
Yorum Yap
Not: HTML'e dönüştürülmez!

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.