2000 TL ve üzeri ÜCRETSİZ Kargo

TESTO 300 Baca Gaz Analiz Cihazı

Marka: TESTO
Ürün Kodu: TESTO 300
59.520,00TL
47.616,00TL
KDV Hariç: 39.680,00TL
Ön Sipariş
ORJİNAL ve GARANTİLİ ÜRÜNLER
ORJİNAL ve GARANTİLİ ÜRÜNLER

Tüm ürünlerimiz satış sonrası 2 yıl distribitör GARANTİLİDİR.
Aynı Gün Kargo
Aynı Gün Kargo

15:00'a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya verilmektedir
Kredi Kartına Taksit
Kredi Kartına Taksit

Tüm banka kredi kartlarına 9 ay taksit
Whatsapp Destek Hattı

Satın alma süreci ya da sonrasında bize whatsapp'dan ulaşabilirsiniz

  TESTO 300 Baca Gaz Analiz Cihazı , O2 (Oksijen) ve CO (Karbonmonoksit) sensörleri ile donatılmış, 2 sensör yuvalı, 4000 PPM'e kadar ölçüm aralığı bulunan, yanında 180mm uzunluğunda prob, yazıcı ve diğer aparatları ile çantası içinde gelen akıllı baca gazı test cihazıdır. Cihazın ölçüm aralığı; O2, CO sensör dahil, 2 sensör yuvasına sahip, 4.000 ppm’e kadar ölçüm yapabilmektedir. TESTO 300 Baca Gaz Analiz Cihazı , ile yapılabilen işlemler; Oksijen (O2) ve Karbonmonoksit (CO) doğrudan ölçüm, Gaz analizi, Baca çekiş ölçümü, Karbondioksit hesaplama (CO2), Fark/gaz akış basınç ölçümü, Kayıp hava hesabı, Yanma verimliliği ve Baca içindeki sıcaklık ölçümü yapılabilmektedir. TESTO 300 Baca Gaz Analiz Cihazı , baca gazını tanımlamak için bir kısa bir cümle kullanmak gerekirse; "Akıllı Baca Gazı Analiz Cihazı" diyebiliriz !

 

  TESTO 300 Baca Gaz Analiz Cihazı , akıllı dokunmatik ekran özelliğine sahip, çizilmeye karşı dayanıklı 5" HD ekrana sahiptir. TESTO 300 Baca Gaz Analiz Cihazı , cihazının diğer özellikleri:

- Testo 300 baca gazı analiz test cihazı ısıtma sistemlerinde yapılacak analiz ölçümleri için çok ideal bir üründür.

- Cihazın işletim alt yapısı Android yapıyı kullanmaktadır.

- Baca analiz cihazının en önemli özellikleri arasında; yüksek kaliteli sensörler, akıllı-dokunmatik çalışma özelliği, yapılandırılmış ölçüm menüsü, ölçüm sırasında yazıcıdan doküm özelliği, raporların e-posta ile gönderilmesi, dokunmatik geniş HD ekran, sağlam gövde gibi özellikleri sayılabilmektedir.

- Testo 300 baca gazı "akıllı" bir sisteme sahip olduğu için, artık raporlar anında ofise veya müşteriye mail olarak gönderilebilmektedir.

- Baca gazını cihazının setinde yer alan bluetooth ve infrared özellikli yazıcı sayesinde, istenildiği takdirde raporlar yazıcıdan dökülebilme özelliğine sahiptir.

- Müşteriler ve ısıtma sistemleri ile ilgili bilgilerle ölçüm protokollerini doğrudan sahada oluşturun, şirket logonuzu ekleyin, önemli bilgiler içeren pdf ve tüm raporları cihazınızda saklayın.

- Testo 300 cihazının en olumlu yanlarından biride artık "standby (bekletme)" özelliğinin olmasıdır. Bu özellik sayesinde ölçümleriniz arasında cihazı tamamen açıp kapatmak yerine, tek düğmeye basarak sadece standby konumuna yani bekletme konumuna getirilebilmektedir.

- Cihazın üzerinde metal yüzeylere rahat tutunabilmesi için 4 adet kauçuk kaplı (yapılara zarar vermemesi için) mıknatıs bulunmaktadır.

- Testo 300 analiz cihazının set içeriği: testo 300 uzun ömürlü baca gazı analizörü, 4.000 ppm’e kadar O2 ve CO sensörü dahil, adaptör, temel 180mm baca gazı probu, yedek partikül filtreleri, Bluetooth&infrared yazıcı, EasyHeat yazılımı, cihaz çantası

Akıllı ölçüm teknolojisi, zorlu günlük çalışma koşullarına devam edilemediğinde bile fayda sağlar. Çünkü TESTO 300 ölçüm cihazınız, günlük görevlerinizi verimli ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlayan iş ortağınızdır. Kaliteli ve dayanıklı dış yapısı ile atölyeler, ulaşım araçları ve kazan daireleri arasındaki zorlu ölçümlere kolaylıkla dayanabilmesini sağlar

Testo 300 baca gazı analiz cihazının paket kapsamı içerisinde yer alan bluetooth yazıcısı ile yapılan ölçümler yazıcıdan ayrıntılı olarak dökülebilmektedir.

 

TESTO 300 Baca Gaz Analiz Cihazı , Teknik Özellikleri:

Prob Şaftı Uzunluğu: 180 mm

Prob Şaftı Çapı: 6 mm

Kablo Uzunluğu: 1,5 m

Ürün Rengi: Siyah

Maksimum Sıcaklık: 500°C

Çap: Ø 6 mm

Ölçüm Aralığı: 4000 ppme kadar

O2: 0-21% (direk ölçüm ile)

CO2: ±0.2 vol. %

Fark Basınç Ölçümü: -80 … +80hPa

Yuva Sayısı: 2 sensör yuvalı

Sertifika: TÜV tarafından testlidir; Alman Federal Emisyon Kontrol Yönetmeliği

(BlmSchV) EN 50379, Kısım 1-3 e göre test edilmiştir.

Saklama Sıcaklığı: -20°C . . . +50°C

Çalışma Sıcaklığı: -5°C . . . +45°C

Güç Kaynağı: Şarj edilebilir batarya, USB adaptör

Koruma Sınıfı: IP65

Ekran: 5.0 dokunmatik ekran, HD 1280x720 piksel, IPS (160 k)

Ağırlık: Ort. 800 gr

Boyut L: 244 mm (Prob bağlantısı dahil) H:59 mm W:98 mm

Pil Ömrü: 10 saat


 

Tipi Dosya Bilgisi
Testo 300 Baca Gaz Analiz Cihazi Datasheet.pdf 3.28MB 31
Testo 300 Baca Gaz Analiz Cihazi Manual.pdf 1.37MB 26
Stoklarımızda Hazır olan ürünler 3 iş günü içerisinde kargoya verilmektedir. Genelde saat:15:00'a kadar verilen siparişleriniz aynı gün kargolanıyor olsada, bu süre yoğunluk nedeniyle 3 iş gününe kadar uzayabilmektedir. Stoklarımızda olmayan termin süresi bulunan ürünler için bizimle iletişime geçin.
Yorum Yap
Not: HTML'e dönüştürülmez!

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.